0 0
Read Time:2 Minute, 6 Second

Üstün teknolojilere sahip ürünleriyle yaşamı kolaylaştıran Anker, 2023-2024 Eğitim-Öğretim döneminde öğrencilerin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor. Anker, hazırladığı Okula Dönüş kampanyasıyla Soundcore kategorisindeki kulaklık ve hoparlörlerde 30 Eylül’e kadar yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Uzun yaz tatilinin ardından okullar açıldı ve 9 ay sürecek yeni Eğitim-Öğretim dönemi başladı. Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, bu önemli maratonda birbirinden fonksiyonel ürünleriyle şimdi de öğrenci, öğretmen ve velilerin hayatını kolaylaştırıyor. Anker ‘Okula Dönüş’ zamanına özel hazırladığı kampanya ile Soundcore kategorisindeki yeni nesil kulaklık ve hoparlörlerde 30 Eylül’e kadar www.anker-tr.com web sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Öğrenciler SCHOOL20 indirim koduyla son derece kullanışlı Anker ürünlerini yüzde 20 indirimli alabiliyor.

1694594996 Soundcore Space Q45 2

Soundcore ile benzersiz ses deneyimi

Üstün performans ve yenilikçi özelliklere sahip Soundcore kulaklık ve hoparlörlerle kullanıcılarına benzersiz bir ses deneyimi yaşatan Anker, yeni öğrenim döneminde de gençlerin verimli ve başarılı bir eğitim hayatı geçirebilmeleri için en büyük yardımcılarından biri olmaya devam ediyor. Yoğun geçen bir günün ardından akşam evde dinlenmek için müzik, podcast veya sesli kitap dinleme gibi aktivitelere yönelen ya da ödevleri için araştırma yapmak isteyen öğrenciler için Anker, üstün teknolojilere sahip kulaklıkları Soundcore R50i, Liberty 4, Space Q45 ve Life Q35’i yüzde 20 indirim fırsatıyla sunuyor. Şık ve ergonomik tasarımı, işlevsel özellikleriyle konforlu bir kullanım imkânı sağlayan Anker’in R50i ve Liberty 4 TWS Kulaklık modelleri Bluetooth sayesinde kablolarla uğraşmadan cihazlarla kolayca bağlantı kuruyor. Uzun dinleme seansları için de rahatlık sağlayan Anker’in küçük ve hafif Soundcore kulaklıkları ses kalitesinden ödün vermeyen son teknolojileri ile bu dönemde de gençlerin favorisi oluyor.

Anker’in en yenisi Motion X600 de indirimli

Anker’in yüzde 20 indirimle tüketiciyle buluşturduğu dünyanın ilk taşınabilir Hi-Fi Spatial Audio sistemine sahip hoparlörü olan Soundcore Motion X600 ile öğrenciler evlerinin herhangi bir bölümünü sürükleyici bir dinleme alanına dönüştürerek kesintisiz ders çalışabiliyor. Ayrıca ders aralarında müzik keyfini diledikleri her yere götürebiliyor. Anker’in birbirinden fonksiyonel Soundcore Motion Boom Bluetooth hoparlör, Motion B Bluetooth hoparlör, Motion+ Bluetooth Hoparlör gibi ürünlerine de 30 Eylül’e kadar yüzde 20 indirim fırsatıyla ulaşmak mümkün.

1694594972 Anker Soundcore Motion Boom 2

Yaşamı kolaylaştıran akıllı teknolojilere öncülük eden Anker, 2011 yılında Silikon Vadisi’nde kuruldu. Bugün Anker, şarj teknolojisi, kulaklık, hoparlör ve akıllı telefon aksesuarlarıyla ABD, Avrupa, Asya, Ortadoğu gibi birçok pazarda lider konumda yer alıyor. Anker ayrıca Soundcore, eufy, Mach, Nebula, AnkerWork, AnkerMake ve Anker Solix kategori markalarıyla tüketicilere kaliteli, yüksek performanslı ve akıllı teknolojiler sunuyor. Anker Türkiye’de taşınabilir bataryalar, robot süpürge, taşınabilir projeksiyon cihazları, BT kulaklık, hoparlör ve güvenlik kameraları kategorilerinde ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Yazar

INZ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir