0 0
Read Time:2 Minute, 3 Second

İnovatif teknolojiyle geliştirilen ve dünya yarış kurallarının kısıtlamaları olmadan tasarlanan adizero Prime X 2 Strung, tek bir yarış ayakkabısında bir çok performans odaklı özelliği bir arada sunuyor.

Koşu ayakkabılarında yüksek tabanlı onları tercih eden koşucular için mükemmel bir tercih olan adizero Prime X 2 Strung  15 Eylül’den itibaren adidas.com.tr’de  ve mağazalarda satışa sunulacak.

adidas’ın profesyonel koşucuların performanslarını en üst düzeye çıkarmaları için tasarlandığı ADIZERO serisinin en son modeli Prime X 2 Strung’u tanıttı.

1694069284 adizero Prime X 2 Strung 9.299TL 2

Yarış kurallarının kısıtlamaları olmadan tasarlanan Prime X 2 Strung, ayakkabıları maksimum 40mm taban yüksekliği ve tek bir karbon plaka ile sınırlayan kuralların dışında benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu eşsiz model, 50mm taban yüksekliği, iki köpük katmanı, yeniden tasarlanmış orta taban ve diğer tüm adidas koşu ayakkabılarından da olan üç Lightstrike Pro katmana ile fark yaratıyor.

Kişisel en iyi derecelerini geçmeyi hedefleyen hırslı koşucular için benzsersiz bir deneyim sunan adizero Prime X 2 Strung, adidas’ın 2023’te koşuyu devrimleştirmeye olan bağlılığını da temsil ediyor.

adizero Prime X 2.0 Strung: “Benzersiz bir yarış ayakkıbısı”

adidas’ın koşu ayakkabılarından sorumlu ürün müdürü Coralie Ho-Von, Prime X 2 Strung hakkında şunları söyledi: “Ürün tasarım ekibimizle beraber sınırların ortadan kalktığı benzersiz bir yarış ayakkabısı tasarlamak istedik. Prime X 2 Strung’de tasarlarken sporcuların ihtiyaçlarını derinlemesini inceledik ve ortaya daha fazla stabilite, ön ve orta ayakta daha fazla esneklik ve geliştirilmiş bir uyum sunan Prime X 2 Strung çıktı.

adidas’ın küresel koşu toplulukları için en gelişmiş ürünleri tasarlama çabasının bir kanıtı olan adizero Prime X 2 Strung, aşağıdaki teknolojik özellikleri barındırmaktadır.

1694069310 adizero Prime X 2 Strung 9

Mavi, mor ve kırmızı tonların biraraya gelmesiyle tasarlanan adizero Prime X 2 Strung, 15 Eylül’den itibaren 9299TL fiyat etiketiyle adidas.com.tr’de ve mağazalarda satışa sunulacak.

Yazar

INZ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir