0 0
Read Time:1 Minute, 2 Second

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev’in “Çok Seveceğiniz Kış Fırsatları” kampanyası Mart ayında da devam edecek. Kampanya kapsamında mobilyalarını yenilemek isteyenlere Divanev, aynı mağazadan yapılacak her 27 bin 500 TL’lik alışverişlerde anında 2 bin 500 TL indirim imkanı sunuyor.

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, “Çok Seveceğiniz Kış Fırsatları” kampanyasını duyurdu. Evlerinde değişiklik yapmak isteyenler veya yeni evlenecekler için Divanev, özel fırsatlar sunuyor. Mart ayı boyunca devam edecek “Çok Seveceğiniz Kış Fırsatları” kampanyası kapsamında, tüm mobilya gruplarından, yatak, baza ve başlığa kadar yüzlerce üründe aynı mağazadan yapacakları her 27 bin 500 TL’lik alışverişlerinde tüm indirimlere ek anında 2 bin 500 TL indirim kazanıyor.

1678690407 Divanev Logo

Divanev, Türkiye’nin global markası Yataş Grup’un; 47 yıllık deneyiminin, köklü kurum kültürünün bir yansımasıdır. İyi ve kaliteli bir ev yaşamının herkesin hakkı olduğu fikrinden yola çıkarak yurt içi ve yurt dışında 100’ü aşkın satış noktasıyla Divanev, tasarımdan üretime; mağaza konseptinden, satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesinin gücünü yansıtıyor. Divanev, yenilikçi yaklaşımı ve modernliği fonksiyonellikle birleştirdiği çözümleriyle her zevke ve her bütçeye uygun mobilya ve uyku grubunu bir arada sunduğu mağazaları ile kaliteyi ve tasarımı herkes için ulaşılabilir kılıyor.

Yazar

INZ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir