0 0
Read Time:3 Minute, 55 Second

Mart ayı GeForce NOW indirimleri ve ücretsiz oyunları bekleyen oyuncular için güzel başladı. Yararlanabileceğiniz avantajlı abonelik fiyatlarının yanında yeni eklenen ücretsiz GeForce Now oyunları akıllı alışverişin adresi indirimnezaman.com‘da!

GeForce Now, Nvidia’nın bulut oyun hizmetidir. Abonelik hizmeti, kullanıcılara Nvidia sunucularında barındırılan bir oyun kitaplığına sınırsız erişim sağlar.

GeForce NOW indirimleri ve ücretsiz oyunlar (Mart 2023)
GeForce NOW indirimleri ve ücretsiz oyunlar (Mart 2023)

GeForce NOW indirimleri (Mart 2023)

Aşağıda günce GeForce NOW indirimlerini bulabilirsiniz:

eFootball kampanyalarına göz atmayı da ihmal etmeyin! Sevilen oyun 600 milyon indirmeyi geçmesini özel kampanyalarla kutluyor.

GeForce NOW ücretsiz oyunlar (Mart 2023)

GeForce NOW, Disney Dreamlight Valley de dahil olmak üzere bulutta toplam 19 yeni oyun ile karşınızda!

GeForce NOW, Mart ayında eklenen yeni oyunlarını duyurdu. Bu ay GeForce NOW kitaplığına toplam 19 yeni oyun katılıyor. Oyuncular, Disney Dreamlight Valley’in ay sonunda buluta katılmasıyla, Disney büyüsünü yaşayacakları bir yolculuğa çıkabiliyor. Buna ek olarak, oyuncular Monster Hunter Rise, Battlefield 2042 ve Destiny 2 ile oyun keyfini dolu dolu yaşayacak.

GeForce NOW’a gelecek ilk Microsoft oyunlarıyla ilgili güncellemeler için GFN Perşembe Günlerini takip etmeyi unutmayın!

GeForce NOW indirimleri ve ücretsiz oyunlar (Mart 2023)
GeForce NOW indirimleri ve ücretsiz oyunlar (Mart 2023)

Gameloft’tan Disney Dreamlight Valley 16 Mart Perşembe günü buluta çıkıyor. Bir gerçek hayat simülasyonu olan bu macera oyununda Disney ve Pixar karakterleri, bir gün tüm anılarının yok olması tehdidiyle karşı karşıya kalana kadar uyum içinde yaşıyorlardı. Vadiye Disney büyüsünü geri getirmeye çalışabilir ve maceralar, keşifler ve sevilen Disney ve Pixar arkadaşlarıyla dolu zorlu ve büyüleyici bir yolculuğa çıkabilirsiniz!

Oyuncuların Vadideki benzersiz evlerini kişiselleştirmek için Disney ve Pixar dünyalarından ilham alan binlerce süs eşyası toplayabilir ve Disney’in rüya gibi hayatını yaşayanlardan olabilirsiniz. Oyunun son ücretsiz güncellemesi olan “A Festival of Friendship”, ise oyuncular için daha fazla özellik, öğe ve karaktere sahip.

Her yaştan Disney hayranı, Disney Encanto’nun Mirabel’inden The Lion King’in Scar’ına kadar en sevdikleri karakterlerle oyun boyunca birlikte olmaktan keyif alacak. Üyeler, indirme süreleri, sistem gereksinimleri veya depolama alanı konusunda endişelenmeye gerek kalmadan, PC’lerinde, Mac’lerinde ve diğer cihazlarında maceraya atılabilecekler!

Mart ayında ilk olarak, karşımıza Capcom’un popüler aksiyon ve rol yapma oyunu olan Monster Hunter Rise çıkıyor: Sunbreak’in yoluna çıkan her şeyi donduran tundranın efendisi Elder Dragon Velkhana’nın dönüşünü kutlayan dördüncü ücretsiz güncellemesi olan Free Title Update 4 sürprizi ile çılgınlık devam ediyor. Oyun, şuan tüm GeForce NOW üyelerinin erişimine açıldı. Üyeler, zorlu canavar avını buluta deneyimleyebiliyor!

Battlefield 2042’nin son sezon sürümü olan Eleventh Hour’ın oyuncuların savaşa hakim olmasına yardımcı olacak yeni bir harita, uzman, silah ve araç içeren güncellemesi gibi gişe rekorları kıran oyunlar ve genişlemeleri, üyelerin oynayabilmesi için bugün erişime açılıyor.

GeForce NOW indirimleri ve ücretsiz oyunlar (Mart 2023)
GeForce NOW indirimleri ve ücretsiz oyunlar (Mart 2023)

Geçen yılki The Witch Queen’in ardından Destiny 2’nin en son genişlemesi olan Lightfall, Guardians’ı “Light and Darkness Destanı”nın sonuna bir adım daha yaklaştırıyor. Oyuncular sonun başlangıcına hazırlanırken yepyeni egzotik teçhizat ve silahları, altı oyunculu yeni bir baskın macerasını ve daha da fazlasını deneyimleyecek.

Bu hafta buluta gelen üç yeni oyunun listesi:

Ayrıca oyuncular Mart ayında, DREDGE, Big Ambitions, The Legends of Heroes: Trails to Azure, Ravenbound ve daha fazlası dahil olmak üzere aşağıdaki oyunları da bekleyebilir:

Şubat ayı en kısa ay olsa da GeForce NOW üyeleri için dolu doluydu! 25 oyunun yanı sıra GeForce NOW üyeleri için buluta dört ekstra oyun daha eklendi.

 

Yazar

INZ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir