0 0
Read Time:1 Minute, 47 Second

Operasyonel verimlilik ve maliyet avantajı sunan çözümleriyle şirketlere tasarruf imkânı sağlayan Multinet Up, taşıt tanıma çözümü MultiPetrol ile şirket araçlarının akaryakıt giderlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlıyor.

Yemek kartı, kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı, akaryakıt, konaklama ve toplu satın alma çözümleriyle şirketlere tasarruflu gider yönetimi hizmeti veren Multinet Up, taşıt tanıma çözümü MultiPetrol ile işverenlere kontrol yetkinliği ve muhasebesel kolaylık gibi avantajlar sağlarken şirket çalışanlarına Shell kalitesiyle, araçtan inmeden alışveriş kolaylığı sunuyor.

“Multinet Up olarak Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin en büyük aracı kurumuyuz”

Multinet Up’ın şirket araçlarının akaryakıt giderlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlayan taşıt tanıma çözümü MultiPetrol hakkında bilgi veren Multinet Up Üye İş Yeri ve İş Birlikleri Genel Müdür Yardımcısı Erem Çakıroğlu, “İster bir ister bin aracı olsun, her ölçekten şirket akaryakıt giderlerinin yönetimini MultiPetrol ile yaparak maliyet tasarrufunda bulunabiliyor. MultiPetrol’ün araç bazında limitleme ve harcama takibi özellikleri ile firma yetkilileri, araçlara gün, hafta, ay ve lokasyon bazında limitler koyabiliyor ve harcamaları sistem üzerinden dilediği zaman takip edebiliyor. Ayrıca, araç bazlı detaylı kullanım raporları ile etkin bir gider kontrolü sağlanabiliyor. Firmalar ödemelerini kredi kartı, doğrudan borçlandırma sistemi veya nakit olarak gerçekleştirebiliyor. Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin en büyük aracı kurumuyuz. Shell & Turcas Petrol A.Ş., Türkiye’nin dört bir yanındaki 1140’tan fazla istasyonuyla bugün EPDK raporlarına göre istasyon başına verimlilik puanı en yüksek değere sahip yakıt tedarikçisi. Multinet Up olarak hem bu ulaşılabilirliği hem de Shell’in üstün ürün ve hizmet kalitesini, 15 yılı aşkın süredir müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

1694164988 Erem ak ro lu

“Araç tanıma sistemlerinde farklı ihtiyaçlara uygun cihaz çeşitliliği sunuyoruz”

Çakıroğlu, “İşletmelere sunduğumuz bir diğer avantaj ise araç tanıma sistemlerindeki çeşitlilik. Kullanıcılarımız MultiPetrol taşıt tanıma sistemi cihazlarıyla araçtan inmeden yakıt alımı yapıyor ve ödemeler taşıt tanıma sisteminden otomatik olarak gerçekleşiyor. Taşıt tanımada her firmanın ihtiyacına en uygun cihazı sağlamak için çeşitli alternatifler sunuyoruz. Örneğin, araca zarar vermeden ve garantiyi bozmadan depo kapağının ağız kısmına monte edilen akıllı halka ile camınızı bile açmadan yakıt alabiliyorsunuz. Taşınabilir TSS cihaz tipi olan akıllı anahtarlıkta ise montaj gerekmiyor. Çok yakın zamanda ise kullanıcılarımıza akaryakıt alımlarında Shell’in dijital çözümü üzerinden de hizmet vermeye başlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Yazar

INZ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir