0 0
Read Time:53 Second

TikTak’ın düzenli ulaşım ihtiyacı olanlar için sunduğu, yüzde 80’e kadar maliyet avantajı sağlayan abonelik modeli TikTak Neo’da yeni özellik…

Arkadaşlarını Neo’lu yapanlar, Neo paketinde 1.250 TL’ye kadar indirim kazanıyor.

Kullandığın kadar ödeme olanağı sağlayan dakikalık araba kiralama uygulaması TikTak, kullanıma sunduğu yeni nesil abonelik modeli TikTak Neo abonelerine yeni bir fırsat sunuyor. TikTak Neo; her gün araba ihtiyacı olanlara, diledikleri arabayı kendi arabası gibi 30 gün boyunca her gün yarım saat, bir ve iki saatlik farklı paketlerde kullanım imkânı sağlarken, enflasyonist ve maliyetlerin sürekli arttığı bir ortamda 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi sunuyor.

TikTak, yeni başlattığı “Arkadaşını Neo’lu Yap” özelliği ile TikTak Neo aboneleri referans kodlarıyla bir başka arkadaşını Neo kullanıcısı yaptığında avantaj kazanıyor. TikTak, yeni abonelerinin Neo dünyasına ekonomik bir şekilde adım atmasını sağlarken, referans numarası ile Neo abonesi olan kullanıcılar ilk ay için 500 TL indirim kazanıyor. Referans olan Neo abonesi ise, beş arkadaşını davet ederek toplamda 1.250 TL’ye varan indirim kazanma fırsatı yakalıyor. Böylelikle TikTak, abonelerine Neo deneyimini daha düşük maliyetle yaşatma imkânı sunuyor.

Yazar

INZ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir