0 0
Read Time:1 Minute, 14 Second

Netflix indirime giderek pazardaki market payını tekrardan yakalamayı hedefliyor.  Bazı bölgelerde fiyatların yarı yarıya düşmesi beklenirken yeni indirimlerin Yemen, Ürdün, Libya ve İran dahil olmak üzere Orta Doğu ülkeleri; Kenya’nın da içinde bulunduğu Sahra altı Afrika pazarları ve Hırvatistan, Slovenya, Bulgaristan gibi Avrupa ülkelerinde kullanıcılara sunulması bekleniyor. Yeni Netflix indirimleri Türkiye’de geçerli olmayacak.

“Her zaman üyelerimizin deneyimini iyileştirmenin yollarını araştırıyoruz. Belirli ülkelerdeki planlarımızın fiyatlarını güncellediğimizi doğrulayabiliriz”

-Netflix sözcüsü

Yeni Netflix indirimi Türkiye'yi kapsıyor mu?
Yeni Netflix indirimi Türkiye’yi kapsıyor mu?

Netflix indirimleri ile bazı ülkelerde fiyatlar yarıya iniyor

Yeni Netflix indirimlerinden faydalanacak ülkeler şu şekilde:

Ayrıca Bosna Hersek, Sırbistan, Arnavutluk, Kuzey Makedonya ve Slovakya’nın da Netflix indirimleri listesine yakında dahil olması bekleniyor.

Türkiye ise listede değil. Son dönemde Türkiye’de yaptığı fiyat artışlarıyla dikkat çeken popüler çevrimiçi yayın platformu, abonelik fiyatlarını yüzde 139 artırmıştı. Gelen haberlere göre Netflix, Türkiye fiyat politikasını yakın zaman içerisinde değiştirmeyi düşünmüyor.

Trendyol indirim günleri yaklaşıyor. 2023 Trendyol indirim günleri ve indirime girmesi beklenen ürünleri sizler için listeledik.

Netflix Türkiye fiyatları 2023

Netflix Türkiye’de ne kadar? İşte 2023 Netflix Türkiye fiyatları:

 

 

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir